Yeni Sezonun Çok Konuşulan TV Dizi’leri

901 views | Yazan: 12 Ocak 2014  
Kategori: Genel

Yeni Sezonun Çok Konuşulan TV Dizileri

Sonbaharın gelmesiyle bizleri TV ekranlarına kilitleyecek diziler başlıyor. Geçen yıl adından çokça söz ettiren tv dizilerinin yanı sıra bu sezon yeni başlayacak ve peşinden sürükleyecek diziler ekrana merhaba dediler.

MEDCEZİR

Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın üstlendiği Medcezir fakir bir semtte yaşayan gencin zengin bir avukatla yollarının kesişmesi ve yaşamını geride bırakıp geleceği için avukatın himayesinde yaşamaya başlamasını konu alıyor. ABD yapımı THE OC dizisinden uyarlanan Medcezir gençlik dizisi olarak bu yıl çok konuşulacağa benziyor.

 

Yeni Sezonun Çok Konuşulan TV Dizileri

 

KARADAYI

Müdavimleri bilirler, Feride veKaradayıaşkı geçen sezona damgasını vurmuştu. Karadayı rolünde Kenan İmirzaloğlu, Feride rolünde Bergüzar Korel olur da bu dizi ses getiremez olur mu? Yeni Sezonun Çok Konuşulan TV Dizileri

Karadayı izlemeyenler için konusu şöyle: Mahir’in babası Nazif Kara  işlemediği bir suçtan idam cezasına çarptırılır. Babasının suçsuzluğunu ıspatlamak için uğraşan Mahir, davaya bakan hakime Feride’ye aşık olur. Olaylar içinden çıkılmaz bir hale gelir.

Dizi geçen sezon izlenme rekorları kırdı. Türkiye dışında da diziye ilgi büyük oldu. Özellikle Yunanistan’da izlenmesinin yanı sıra dizi dergilere konu olacak kadar çok sevilmişe benziyor.

Yeni Sezonun Çok Konuşulan TV Dizileri

ÇALIKUŞU

Reşat Nuri Güntekin’in 1922′de yazdığı Çalıkuşu romanı daha önce de diziye uyarlanmış ve Türk halkı tarafından defalarca sevilerek izlenmişti. Bu sene yeni sezonda adından çokça söz ettirecek bir diğer dizi de Çalıkuşu’nun yeni versiyonu.  Unutulmaz Feride karakterini Fahriye Evcen, yakışıklı Kamran’ı ise Muhteşem dizisinde Vali Malkoçoğlu rolüyle bildiğimiz Burak Özçivit canlandırıyor.  Dizi ilk bölümüyle beklenen ilgiyi gördü.

 

Yeni Sezonun Çok Konuşulan TV Dizileri

Yorumlar


Yorumunuzun yanında istediğiniz resmin görünmesini istiyorsanız gravatar edinin!

Sesli Panel